Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o hře

                                Traktor Zetor simulátor 2009

Simulátor farmaření a jízdy na neobvyklých zemědělských strojích se stal nejúspěšnější hrou na pc v Německu všech dob a obrovskou popularitu sklízí také v České republice. Původně vyšel pod názvem Landwirtschafts Simulator 2009 a existuje i anglická mutace Farming Simulator 2009.

 
 
 
Simulátor traktoru je zábava!
Ve hře samozřejmě nejezdíte pouze na traktoru – vaším úkolem je kompletní farmaření. Budete sít, orat, sklízet, prostě provozovat všechny činnosti nutné k pěstování hospodářských plodin. Ve hře Traktor Zetor Simulátoru 2009 vstupují do hry poprvé také peníze, konkrétně Eura. Můžete výdobytky své práce prodávat na burze a za utržené peníze nakupovat další stroje, vybavení a mnoho dalšího kromně mobilních telefonů :D
 
 

Jak to může někoho bavit?
Dobrá otázka! Simulátor farmaření je totiž opravdu vychytaný. Firma Estragon, která se specializuje na podivné simulátory zdánlivě nezábavných činností totiž původně německou hru dokonale lokalizovala (všechna použitá technika je opravdu k dostání na českém trhu nebo pochází přímo od českých výrobců) a vyhrála si i s takovými detaily, jako je známá písnička skupiny Visací Zámek Jede traktor, je to Zetor…), která vás bude provázet celou hrou, nebo si všimnite pneumatiky traktoru. Úspěchu pomohla také opravdu velmi slušná cena za originální hru. Traktor Zetor Simulátor 2009 pořídíte na tuzemském trhu za tři stovky.
 
 
 
Jak se to teda hraje?
Začátek hry je jednoduchý – máte pole, starší traktor a kombajn. Hurá do práce – zasejete, obděláte, sklidíte, prodáte a za utržené peníze rostete, jak jen to jde. Postupem času nakupujete nové stroje – v základní pc hře je k dispozici patnáct modelů traktorové techniky, dále kombajny, paletové vidlice, žací stroje, nakladače, rozmetače, secí stroje… to vše od předních českých i světových výrobců a s bohatým popisem. Pokud máte dostatek finančních prostředků, můžete si pořídit pomocníky, kteří budou těžkou techniku ovládat za vás. Zadáte jim kokrétní úkoly a oni je bez reptání splní. Vaším cílem je racionalizovat veškeré činnosti tak, aby farma prosperovala co nejlépe.
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

potrebuji kod ke hre traktor zetor simulator

(Jan , 29. 4. 2012 10:31)

Dobrý den mohli bis ste mi poslat cd key ke hre traktor zetor simulator dekuji pospichato jeste dnes

Re: potrebuji kod ke hre traktor zetor simulator

(David, 9. 6. 2014 13:03)

HY9WA-DCFKW-8PT3R-XEML5-JQBJ9

ZTAAH-RKCS5-QYHHR-Z84W5-FHD7H

bud jeden nebo druhy

Re: Re: potrebuji kod ke hre traktor zetor simulator

(Martin, 11. 7. 2017 18:55)

Re: potrebuji kod ke hre traktor zetor simulator

(David, 9. 6. 2014 13:03)

HY9WA-DCFKW-8PT3R-XEML5-JQBJ9

ZTAAH-RKCS5-QYHHR-Z84W5-FHD7H

bud jeden nebo druhy

zetor

(honzik, 9. 5. 2014 14:43)

Jak se v TZS 2009 dá spát ?

Re: zetor

(dawe, 9. 6. 2014 13:02)

nedá :)

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 24. 8. 2012 15:20)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.